Goji BIO - Kustovnice čísnká exklusive, 250g

Dopřejte si i Vy tyto čerstvé produkty z ručních, výběrových sklizní té nejvyšší kvality ve třídě EXCLUSIVE. Plody Goji jsou tím nejprospěšnějším sušeným ovocem na naší planetě. Naše plody se vyznačují nasládlou chutí a lze je na první pohled poznat podle neporušené slupky a jejich stejné velikosti v balení. Plody v kategorii EXCLUSIVE proto dosahují nejlepších nutričních hodnot a jsou nejzdravější.

Výrobce:Himalayo
Dostupnost:Skladem
Cena:185,- 

Kustovnice čínská je hojně využita v  tradiční čínské medicíněPříznivě harmonizuje činnost jater a ledvin. 

Výrazně posiluje obranyschopnost a imunitu organismu. Zlepšuje krvetvorbu a  má vliv na snižování krevního tlaku. Zvlhčuje plíce, čímž působí proti astmatu a některým druhům alergií. Je vhodná při nadměrném užívání alkoholu. Podporuje sexuální funkce. Může omezit rozšiřování lupénky a dalších kožních onemocnění. Posiluje zrak, uklidňuje podrážděné oči a zlepšuje ostrost vidění.

Kustovnice čínská obsahuje celou řadu zdraví prospěšných látek, například velké množství betakarotenu, vitamín C, B1 a B2, aktivní polysacharidy, důležité aminokyseliny včetně esenciálních aminokyselin a mnoho důležitých stopových prvků jako zinek, selen, železo, vápník a další.

Sušené plody GOJI ORIGINAL se mohou konzumovat samostatně, nebo přidávat do koktejlů, salátů, jogurtů a dalších pokrmů. Pro naše zákazníky nabízíme jako jediní na trhu 2 různé velikosti těchto sušených plodů - standardní a velké. Rozdíl ve velikosti standardních a velkých plodů je cca 30%. Kvalitou se obě velikosti neliší.

100 G SUŠENÝCH PLODŮ OBSAHUJE:

  • Sacharidy - 49,3 g
  • Bílkoviny - 12,6 g
  • Sodík - 0,37 g
  • Vitamín A - 1498 μg
  • Vitamín C - 32,8 mg
  • Vitamín E - 5,8 mg
  • Vápník - 85 mg 

Informace pro spotřebitele v České republice:

Složení: 100% sušené plody kustovnice.
Přiměřená denní dávka je 30 g (malá hrst).
Země původu Čína - provincie Ningxia.
Skladujte v chladu a temnu, nevystavujte přímému slunečnímu záření.